Başkan Köşker Muhtarları Tebrik Etti
Orjinal Resim

Başkan Köşker Muhtarları Tebrik Etti

 

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Muhtarlar Günü münasebetiyle düzenlenen programa katıldı. Başkan Köşker tüm muhtarların, Muhtarlar Günü’nü tebrik etti.

 

Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker Muhtarlar Günü münasebetiyle Lamec Otel’de düzenlenen programa katıldı, muhtarların muhtarlar gününü tebrik etti. Programa Gebze Kaymakamı Mustafa Güler, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Belediye Başkan Yardımcısı Nilay Ayran, Engin güzel, Gebze İlçe Jandarma Komutanı Barış Eke, belediye meclis üyeleri, Muhtarlar Dernek Başkanı Davut Kabaca ve mahalle muhtarları katıldı.

MUHTARLARIMIZ BİZLER İÇİN ÇOK KIYMETLİ

Muhtarlar Günü münasebetiyle düzenlenen programda kısa bir selamlama konuşması gerçekleştiren Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker konuşmasına muhtarların Muhtarlar Gününü tebrik ederek başladı. Başkan Köşker, “Muhtarlarımız bizler için çok kıymetli, bizlerin veli nimeti. Muhtarlarımız da bizler gibi seçimle bu görevlere geldi ve vatandaşa hizmet etmek için gecesini gündüzüne katarak çalışıyorlar. Bu görevler kutsal görevlerdir. Allah birlikte huzur ve mutluluk içerisinde nice görevler yapmayı nasip etsin” ifadelerini kullandı.

İNSANI YAŞAT Kİ DEVLET YAŞASIN

Gebze Kaymakamı Mustafa Güler de konuşmasına muhtarların Muhtarlar Günü’nü kutlayarak başladı. Kaymakam Güler, “Çıktığımız, devlete, millete hizmet yolculuğunda hepimiz aynı yolun yolcusuyuz. İnsanı yaşat ki devlet yaşasın. İnsanların en hayırlısı insana hizmet edendir. İnşallah bizler de yaptığımız işlerle hayırlara vesile oluyoruzdur. Ben burada bir araya gelmemize vesile olan Belediye Başkanımıza bir kez daha teşekkür ediyorum” dedi.


| Paylaş |    
FaceBook ta paylaş Twitter da paylaş myspace da paylaş digg da paylaş stumbleupon da paylaş xing da paylaş
Fotoğraflar
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
 
Vali Aksoy Eskihisar Millet Bahçesini inceledi
Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker´in Gebze´ye kazandırdığı en önemli projelerinden biri olan Eskihisar Mill
25.3.2019
Vali Aksoy ve Başkan Köşker´den Huzur Evi ziyareti
Yaşlılar Haftası münasebetiyle Gebze Barış Mahallesinde bulunan Gebze Huzur Evi´nde düzenlenen yemeğe Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Gebze K
25.3.2019
E-BELEDİYE HİZMETLERİMİZ
E-Belediye Hizmetlerimiz ile Online İşlemlerinizi Gerçekleştirebilirsiniz.
Bilgi Edinme
Hava Durumu
Stratejik Planlama
Doküman Yönetimi
Hizmet Standartları
ÇALIŞMALARIMIZDAN HABERDAR OLUN
Belediyemizin çalışmalarından
haberdar olmak için
bilgilerinizi bizimle paylaşın.
MOBİL UYGULAMALARIMIZ
BELEDİYEMİZ İLETİŞİM
444 5 041
bilgi@gebze.bel.tr
Güzeller Mh.Bahar Cd.No:1-41400
Gebze/KOCAELİ
BELEDİYEMİZİ TAKİP EDİN
©2014 Gebze Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü. Tüm Hakları Saklıdır. Yazılım K7