Kaymakam Güler ve Başkan Köşker Bayrak Töreninde
Orjinal Resim

Kaymakam Güler ve Başkan Köşker

Bayrak Töreninde

 

Gebze Kaymakamı Mustafa Güler ve Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Dumlupınar İmam Hatip Ortaokulu’nun bayrak törenine katıldı.

 

Gebze Kaymakamı Mustafa Güler ve Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker, Dumlupınar İmam Hatip Ortaokulu’nun bayrak törenine katıldı. İlçe Milli Eğitim Müdürü Şener Doğan ve Güzeller Mahallesi Muhtarı Mümin Yılmaz’ın da hazır bulunduğu ziyarette, Kaymakam Güler ve Başkan Köşker, öğrencilere kısa bir selamlama konuşması gerçekleştirdi.

SİZLERİ SEVİYOR VE GÜVENİYORUZ

Başkan Köşker konuşmasında, “Sizlerin bu yıllarda tek bir göreviniz var; o da öğrenciliğin gereklerini yerine getirmek. İnşallah zamanınızı en iyi şekilde değerlendirip hem kendinize hep ailenize hem de vatanımıza milletimize hayırlı evlatlar olacaksınız. İletişiminiz her zaman güçlü olsun. Birbirinizi sevin birbirini seven insanlar vatanını da sever. Sizleri seviyor ve sizlere güveniyoruz” dedi.

EN ÖNEMLİ MESELE EĞİTİM

Kaymakam Güler ise, “Bizim için en önemli mesele eğitim meselesi. Eğitimi eğer çözersek bilgiyle donatılmış, ahlak sahibi, iyi insanlar yetiştirebilirsek hiçbir şeyden korkumuz olmaz. Bu ülkenin geleceği yarın siz gençlerin omuzları üzerinde yükselecek. Bu sebeple hem sizlere hem de sizleri yetiştiren öğretmenlerimize büyük görevler düşüyor. Sizler bu ülkenin, bizlerin geleceğisiniz. Sizlere bu anlamda güvenimiz tam. Bugün ülkemiz üzerine oynanan oyunları görüyorsunuz. Bu tarih boyunca hep böyle olmuştur, bundan sonrada böyle olacak” ifadelerini kullandı.

ÖĞRETMENLERLE SOHBET ETTİLER

Selamlama konuşmalarının ardından Kaymakam Güler ve Başkan Köşker sınıfları gezerek öğrencilerle sohbet ettiler. Öğretmenler ve okul idarecileriyle de bir süre sohbet eden Kaymakam Güler ve Başkan Köşker, talepleri ve sorunları dinledi.


| Paylaş |    
FaceBook ta paylaş Twitter da paylaş myspace da paylaş digg da paylaş stumbleupon da paylaş xing da paylaş
Fotoğraflar
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
Orjinal Resim
 
Vali Aksoy Eskihisar Millet Bahçesini inceledi
Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Gebze Belediye Başkanı Adnan Köşker´in Gebze´ye kazandırdığı en önemli projelerinden biri olan Eskihisar Mill
25.3.2019
Vali Aksoy ve Başkan Köşker´den Huzur Evi ziyareti
Yaşlılar Haftası münasebetiyle Gebze Barış Mahallesinde bulunan Gebze Huzur Evi´nde düzenlenen yemeğe Kocaeli Valisi Hüseyin Aksoy, Gebze K
25.3.2019
E-BELEDİYE HİZMETLERİMİZ
E-Belediye Hizmetlerimiz ile Online İşlemlerinizi Gerçekleştirebilirsiniz.
Bilgi Edinme
Hava Durumu
Stratejik Planlama
Doküman Yönetimi
Hizmet Standartları
ÇALIŞMALARIMIZDAN HABERDAR OLUN
Belediyemizin çalışmalarından
haberdar olmak için
bilgilerinizi bizimle paylaşın.
MOBİL UYGULAMALARIMIZ
BELEDİYEMİZ İLETİŞİM
444 5 041
bilgi@gebze.bel.tr
Güzeller Mh.Bahar Cd.No:1-41400
Gebze/KOCAELİ
BELEDİYEMİZİ TAKİP EDİN
©2014 Gebze Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü. Tüm Hakları Saklıdır. Yazılım K7