TELEFON REHBERİ
Kişi / Birim Adı Telefon E-Posta
Santral 642 04 30 gebze@gebze.bel.tr
Bşk. Yrd. Nilay AYRAN 646 56 68 nilay.ayran@gebze.bel.tr
Bşk. Yrd. Engin GÜZEL 646 96 37 engin.guzel@gebze.bel.tr
Bşk. Dnş. Şakir BİTMEZ 646 95 86 sakir.bitmez@gebze.bel.tr
Basın Yayın ve Halkla İlişkiler Müdürlüğü 641 78 12 basinyayin@gebze.bel.tr
Destek Hizmetleri Müdürlüğü 646 70 23 destek@gebze.bel.tr
Evlendirme Memurluğu 646 53 13 evlendirme@gebze.bel.tr
Fen İşleri Müdürlüğü 646 98 00 fenisleri@gebze.bel.tr
Gecekondu ve Sosyal Konutlar Müdürlüğü 643 48 06 gecekondu@gebze.bel.tr
Harita İstimlak Müdürlüğü 644 37 61 emlak@gebze.bel.tr
Hukuk İşleri Müdürlüğü 646 96 80 hukuk@gebze.bel.tr
İmar ve Şehircilik Müdürlüğü 644 37 60 imar@gebze.bel.tr
İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü 643 66 86 personel@gebze.bel.tr
İşletme ve İştirakler Müdürlüğü 643 19 82 isletme@gebze.bel.tr
Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü 644 56 89 kultur@gebze.bel.tr
2 sayfadan 1. sayfa listelenmektedir.  Toplam 30 İçerik
1
03
E-BELEDİYE HİZMETLERİMİZ
E-Belediye Hizmetlerimiz ile Online İşlemlerinizi Gerçekleştirebilirsiniz.
Bilgi Edinme
Hava Durumu
Stratejik Planlama
Doküman Yönetimi
Hizmet Standartları
ÇALIŞMALARIMIZDAN HABERDAR OLUN
Belediyemizin çalışmalarından
haberdar olmak için
bilgilerinizi bizimle paylaşın.
MOBİL UYGULAMALARIMIZ
BELEDİYEMİZ İLETİŞİM
444 5 041
bilgi@gebze.bel.tr
Güzeller Mh.Bahar Cd.No:1-41400
Gebze/KOCAELİ
BELEDİYEMİZİ TAKİP EDİN
©2014 Gebze Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü. Tüm Hakları Saklıdır. Yazılım K7